Loading...

CLOSE THIS

Advertisment
Loading...

Download Thumb al Greta Koci, kengetarja qe ka ditur te rrembeje zemrat e njerezve ? 24 qeshor 2017

17:08

Download Si arriti 17-vjecarja ti rrembeje zemren Noizyt!

02:14

Download “EMIGRANTI”, DRAMA QE PRITET TE RREMBEJE DUARTROKITJET E FIERAKEVE

01:57

Download Report TV - Tentoi të rrembeje një 12-vjeçare arrestohet 32-vjecari/Detajet

Download Tenton t’i rrëmbejë beben nënës në supermarket

Download Thumb al Cfare nuk do te degjoni sot nga mikrofoni i "Thumb"!

16:54

Download Tenton të rrëmbejë një vajzë në mes të kalimtarëve në rrugë, video shock

Download Opinion - Shpikesit Shqiptar! (12 korrik 2017)

01:22:29

Download PD, Patozi: Humbi në popull, Ilir Meta synon ta rrëmbejë bashkinë e Vorës në tavolinë‏

01:58

Download Të pathënat e javës 01 07 2017

04:25

Download Thumb al Robert Berisha per here te pare ne Thumb.

16:11

Download Thumb al Olsin dhe Fiorentinen ne "Thumb"

17:17
Loading...
[Copy]

© 2016 All rights Reserved | Design by  JOSHUAEASY