Download Refuzuan dialogun, Rama-studentëve: Dobësi! Po mbani peng 8 kërkesat

05:50

Download SI TI PLOTESOJ KERKESAT PA NEGOCJUAR

03:24

Download Kuvend/ Rama: Kërkesat, gati t’i plotësojmë! - Top Channel Albania - News - Lajme

03:09

Download DEBAT PER MEMET DHE KERKESAT ME BEJTJEN

02:05

Download Kuvend, nis seanca për kërkesat e studentëve - Top Channel Albania - News - Lajme

01:41

Download Ora News - Tupja: Situata e vendit tatëpjetë, kërkesat e studenteve përpjetë

Download Senati Akademik i Universitetit te Arteve mbështet kërkesat e studentëve

01:06

Download Rama, studentes në “Top Show”: Ju nuk përfilleni nga universitetet, kërkesat tuaja…

10:29

Download Ora News - Pedagogu Hoxha: Pse kryeministri Rama nuk firmos për kërkesat e studentëve

Download Meta kthen 'Buxhetin': Reflektoni kërkesat e studentëve. Rama: Vendimi pas propozimeve të LSI

02:03

Download Kërkesat e studentëve, deputetet e PS: 5% e GDP-së, e parealizueshme - Top Channel Albania

01:39

Download Kërkesat e studentëve, Meta kthen Buxhetin 2019 - News, Lajme - Vizion Plus

01:07
Loading...
[Copy]

© 2016 All rights Reserved | Design by  Tolani Pius